Neden Okey Plus?

Okey Neden Okey Plus'da Oynanır ?

Okey keyfini Okey Plus ‘da yaşamanız için size birçok neden sunuyoruz;

İkili Üçlü Dörtlü Oyun: İkili, üçlü, dörtlü oynama seçenekleri ile Okey Plus ‘da yepyeni bir Okey deneyimi sizleri bekliyor. Hemen Okey Plus oyna Okey keyfini şimdi katla.

Seri Oyun: Masanın dolmasını beklemene gerek yok iki veya üç kişiyle de hemen oyunu başlatıp seri bir şekilde Okey oynayabilirsin. Okey Plus ile Okey oyunu artık daha seri daha eğlenceli.

Kasa Ödülleri: Okey Plus ‘da çifte giderek veya okeyle biterek toplam bahis miktarının üstüne bir de kasada biriken toplam çipleri de kazanabilirsiniz. Okey her zamankinden daha heyecanlı daha çekişmeli

Hediyeler: Destan yazıp boşa yorulma Okey Plus ‘da duygularını ifade edebileceğin birçok hediye var. Bu hediyelerini kullanarak arkadaşlarını şaşırt çay, tost ve nargile gibi birçok hediye ile Okey Plus masanı şenlendir!

Seviyenize Göre Odalar: Okey’de kendine ne kadar güveniyorsun? 12 farklı seviyedeki odadan istediğini seç, her gün oyna, rakiplerini tek tek yen ve VIP Kulübün de yerini al! Kendine ne kadar güveniyorsun ?

Geçirilen Her Dakika Değerli: Masada oyun oynarken bir yandan da sandığı kontrol et ve sayaç her sıfırlandığında hediyemiz olan çipleri almayı unutma! Çip ödülleri katlanarak artıyor, oynadıkça daha çok kazan.

Iphone‘da Okey Keyfi: Okey Plus’ı ücretsiz olarak indirip, Okey keyfini Iphone ’undan da yaşamaya devam edebilirsin! Bilgisayarında oynadığın Okey Plus’ı aratmayacak özellikleriyle, istediğin yerde Okey Plus yanı başında !

Güçlü Moderasyon, Elit Ortam: Okey Plus moderasyon ekibinin takibi ve sizlerden gelen şikayetler doğrultusunda herhangi bir uygunsuz içerik veya konuşmaya derhal müdahale edilip gerekli işlemler yapılır. Okey Plus ‘da okey keyfiniz uygunsuz durumlarla kesintiye uğramaz.

Hemen şimdi oynayarak Okey Plus ayrıcalıklarını yaşayın http://apps.facebook.com/okeyplus/