Okey Plus Sık Sorulan Sorular

Okey Plus Nedir?

"Çipim Bitti, Nasıl Oyuna Devam Edebilirim?", Oyuna kaldığınız yerden devam etmek için ekranın alt kısmında yer alan çip satın alma seçeneklerinden size en uygun olanı seçerek hesabınıza çip ekleyebilir ya da bir gün sonra günlük çip bonusunuzu bekleyebilirsiniz."

"Çip Satın Almayla İlgili Problem Yaşıyorum", "Çip satın alma işleminiz onaylandıktan 1 dakika sonra çipleriniz eklenmediyse tarayıcınızı (Internet Explorer, Firefox, Google Chrome vb.) yenileyiniz (F5'e basarak) veya kapatıp tekrar açınız."

"Uygunsuz Konuşmalardan Rahatsız Oluyorum", "Rahatsız olduğunuz kullanıcının resminin yanında bulunan (-) butonuna basarak o kullanıcıdan gelecek mesajları engelleyebilirsiniz. Ayrıca isterseniz (!) butonunu kullanarak o kullanıcıyı şikayetedebilirsiniz."

"Oyunlarda Sürekli Seyirci Oluyorum", "Oyun oynamak istediğiniz masaya girdiğinizde oyuna katılmak için otur butonuna basmanız gerekir."

"Elim Bittiği Halde Açamıyorum", "Perlerinizi (setlerinizi) oyun kurallarına uygun şekilde dizdiğinizden ve perler arasında bir boşluk bıraktığınızdan emin olunuz."

"Eksik Taş Var", "Kullanmış olduğunuz Flash Player versiyonun güncel olmaması sebebiyle bu sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz. Oyunumuzu sorunsuz oynamak için Flash Player'ın güncel versiyonunu http://get.adobe.com/flashplayer/ adresinden indirebilirsiniz."

"Taşlar Yarım Görünüyor", "Kullanmış olduğunuz Flash Player versiyonun güncel olmaması sebebiyle bu sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz. Oyunumuzu sorunsuz oynamak için Flash Player'ın güncel versiyonunu http://get.adobe.com/flashplayer/ adresinden indirebilirsiniz ya da ortadan taş çekerken çift tıklamayı kullanabilirsiniz."

"Istaka Yarım Görünüyor", "CTRL ve 0 (Sıfır) tuşlarına aynı anda basarak ekranınızı eski haline getirebilirsiniz."

"Çifte Nasıl Giderim", "Sağ alt köşedeki çifte gitme butonuna basarak çifte gidebilirsiniz. Eğer ilk el göstergeniz varsa, göstergenin üzerine sürükleyerek gösterge yapabilirsiniz."

"Oyuncu Resimlerini Göremiyorum", "İnternet hızınızın yavaşlığı nedeniyle bu sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz."

"Oyunda Donma Var", "İnternet hızınızın yavaşlığı nedeniyle bu sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz."

"Maillerime Cevap Alamıyorum", "Oyunumuz sırasında karşılaştığınız sorunlarla ilgili bize yazdığınız soruları en kısa sürede cevaplamaya çalışıyoruz. Size cevap verilmediğini düşündüğünüz durumlarda lütfen spam (önemsiz) kutunuzu kontrol ediniz. Eğer maillerimiz spam olarak işaretlenmişse lütfen "zyngaturkey-support@zynga.com" adresinden gelen mailleri spam listesinden çıkarın.İyi eğlenceler dileriz. "